logo-hygiene-green.png.webp  mil-289c.jpg

Flowey Hygiene Green produkti ir sertificēti ar Eiropas ekomarķējumu un Cradle to Cradle Certified® (C2C Certified®) sertifikātu .
FLOWEY® piedāvā arī pirmo C2C Certified® Silver tīrīšanas līdzekļu klāstu atbilstoši jaunajai standarta versijai 4.0. Klientu apmierinātība un produktu izcilība ir prioritāte .

                   Capture-decran-2023-05-16-a-11.57.17-1536x402.png_2.webp

 

 

logo flowey soustitre avec couronne 420x560

 

Uzņēmums FLOWEY tika dibināts 1990. gadā Luksemburgas Lielhercogistē. Uzņēmums, kas specializējas automašīnu tīrīšanas līdzekļos, ir kļuvis par kvalitātes un inovāciju simbolu automazgātavās visā Eiropā.

Galvenās vērtības ir: kvalitāte, efektivitāte, savietojamība un inovācija. Šīs vērtības veido pamatu pastāvīgai mijiedarbībai starp FLOWEY® un tā klientiem un partneriem. Piedāvājot saviem klientiem FLOWEY® produktus, mūsu profesionālie partneri apņemas darīt visu iespējamo, lai attīstītu un uzturētu nepieciešamo servisa līmeni savā biznesā.

Mūsu kopējais mērķis ir apmierināt mūsu klientu vajadzības pēc tīrākiem transportlīdzekļiem.

FLOWEY® izstrādā, ražo un tirgo virkni profesionālu produktu, kā arī virkni pamatproduktu dažādās valstīs Eiropas Savienībā un ārpus tās. FLOWEY® produkti ir “Ražots Luksemburgā” un atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem veselības, drošības un vides jomā.

                                                                                                              DiBOlogo7_420x560.png

DiBO Cleaning Systems ir profesionālu tīrīšanas iekārtu un sistēmu ražotājs. Mēs piedāvājam drošus un kvalitatīvus risinājumus mazgāšanai: karstā un aukstā ūdens augstspiediena mazgātājus, piekabināmos augstspiediena mazgātājus, stacionāros augstspiediena mazgātājus, mitros un sausos putekļu sūcējus, slaucīšanas mašīnas, grīdas mazgātājus, automazgātavas, autobusu- kravas automašīnu un dzelzceļa transportu mazgāšanas sistēmas.