SIA S2 komandā ir pieredzējuši nozares speciālisti, kuri spēj paveikt darbu arī ļoti sarežģītos apstākļos. Pakalpojumus sniedzam gan mūsu servisā Aizkrauklē, Rūpniecības ielā 11b, gan arī izbraukumā - jebkurā vietā Latvijā. Mūsu komanda specializējas sekojošu pakalpojumu sniegšanā:

 

Lielgabarīta industriālās un lauksaimniecības tehnikas remonts

SIA S2 piedāvā hidraulisko sūkņu un hidromotoru remontu. Veicam hidraulikas sadalītāju diagnostiku un remontu. Darbnīcas piemērotas lielgabarīta industriālās un būvtehnikas remontam. Varam veikt atsevišķu mezglu, tādu kā pārnesumu kārbas, tilti, sānu pārvadi, motori demontāžu un remontu.

 

Precīzo urbumu / sēžu atjaunošana

Piedāvājam veikt precīzo urbumu / sēžu atjaunošanu ar metināšanas un izvirpošanas metodi.

 

Izbraukuma remonti un tehniskās apkopes

SIA S2 veic būvtehnikas, pacēlājtehnikas, iekraušanas tehnikas, ekskavatoru, frontālo iekrāvēju remontu un tehniskās apkopes. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām tehnikas diagnostiku un remontu arī izbraukumā. Izbraukumā veicam eļļas un filtru nomaiņu.

 

Metināšanas pakalpojumi

SIA S2 sniedz tērauda, alumīnija, nerūsējošā tērauda metināšanas pakalpokumus. Izgatavojam un metinām nerūsējošā tērauda konstrukcijas, metinām degvielas bākas, piekabes un puspiekabes. Pēc pasūtījuma, saskaņā ar klienta rasējumiem izgatavojam metāla konstrukcijas un agregātus.

 

Industriālās tehnikas rezerves daļu tirdzniecība

SIA S2 nodarbojas ar jaunu un lietotu rezerves daļu tirdzniecību būvniecības, lauksaimniecības, industriālajai tehnikai un pacēlājtehnikai. Uzņēmuma priekšrocība ir tā, ka nepieciešamības gadījumā varam veikt šo rezerves daļu nomaiņu, sniedzot klientiem garantiju par paveiktajiem darbiem, vienlaikus nodrošinot pilnu servisu.